ART / Lithographs / Litograph in colors 12831217
nr 1283 1217
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Hans Arnold (1925-2010), Sweden. Handkolorerad litografi. Signed, "Gävle 550 år". Subject: 36x46 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Handkolorerad litografi. Signerad, "Gävle 550 år". Motivet: 36x46 cm
1500
SEK 1200
Monday October 21 2019
at 18:55:58
900 kr
900 kr
900 kr (Robot)
1.000 kr
1.100 kr
- Thema-auction
Oct 21
Read more about Grafik
Hans Arnold
Read more about Hans Arnold